Volkswagen Jetta Karbon Spoiler Montajı

0

Volkswagen Jetta Karbon Spoiler Montajı için gerekli malzemeler alt kısımda yer alan görselde yer almaktadır. Ürün teminatını internet üzerinden yabancı alışveriş sitelerinden sipariş verebilirsiniz.

BU MALZEME SADECE REFERANS İÇİNDİR. GELİŞTİRMEN KURULUM VEYA BU ÜRÜNÜN YANLIŞLIĞI ARIZA VEYA HASARDA SONUCU OLABİLİR. OTO YAPIM, BU MALZEME BAĞIMSIZLIĞINDAN KURULUM, ZARAR VEYA ZARARLARIN HATASINA SORUMLU DEĞİLDİR.

1. Arabanızda bir OEM spoiler yoksa 4. Adıma geçin. Arabanızda OEM spoiler varsa, kanadın hemen altındaki bagaj sırtına mavi ressamlar bantı uygulayarak başlayın.

2. Bagaj kısmının zarar görmemesi adına plastik kullanarak, çift taraflı bandı serbest bırakarak OEM spoylerinize tamamen dikkat edin. Kaldıraç yardımı ile sökme işlemini gerçekleştirebilirsiniz Tüm çift taraflı bant ayrılıncaya kadar çıkarma işlemine devam ediniz.

3. Çift taraflı bant kalıntılarını gidermek için bagajınız dan dikkatlice kazıyınız.

4. Verilen çift taraflı bandı kullanarak, Karbon Fiber Spoiler’in alt tarafı boyunca bir uzun şerit geçirin.

5. Koruyucu tabakayı çift taraflı banttan geri soyun ve gövdeye dikkatlice yerleştirin. Çift taraflı bandın gövdeye yapıştığından emin olmak için kanadına baskı uygulayın.

6. Yeni karbon fiber spoiler ürününüzün tadını çıkarın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.