Toyota Ne Zaman Kuruldu?

0 54

Toyota: 1933 te ToyodaAutomaticLoom şirket kurucusunun oğlu  KiichiroToyoda tarafından kurulmuş. Bu japon markası kısa sürede büyüyerek çeşitli yeni modeller ortaya koydu ve Dünyanın ilkleri arasında yer almaktadır. Toyota modelleri; Toyota Corolla, Toyota Yaris, Toyota Avensis gibi modelleri ülkemizde ve dünyada en çok tutulan modelleridir.

Toyota genel olarak aile arabaları üretmektedir. Bu yüzden Toyota dünyada en çok satılan 2. el arabalar arasında yer almaktadır.  Bunun bir nedeni de Toyota firmasının daima en iyisini yapmak istemeleri ve sürekli yeni çıkan otomobilleri geliştirmesi ayrıca arabalar çok fazla üretildiğinden yedek parçaları çok rahat bulunuyor 2.el Toyota modellerine buradan bakabilirsiniz.

Buda sizi otomobil sürerken bir rahatlık hissi verecektir. Serviste de Toyota çok gelişmiş tir. Hem parçaların ucuz olması serviste kolaylık ucuzluk sağlıyor. Bir Toyota arabanız varsa bir hasrı olduysa saniyede ucuz parça aramanıza gerek direk götürün servise aynı fiyata orijinal ürünü kullanın.  Tekrar hatırlatmak isterim ki 2.el otomobil almak istiyorsanız hiç düşünmeden sahibinden Corollaalın Toyota sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi