Temmuz Ayı Opel Kampanyaları

0 55

Temmuz ayında Opel pek çok aracında kampanya sunuyor. Opel Corsa, Opel Mokka, Opel İnsignia, Opel Grandland X, Opel Crossland modellerinde kampanya… Ülkemizin çok satılan otomobil markalarından olan Opel’in Temmuz araç kampanyalarında son günlere girdik. İşte Opel’in Temmuz ayı araç kampanyaları…

Opel Corsa Temmuz Kampanyası

Opel’in en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan Opel Corsa müşterilere 189.900 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmuş durumda. Araçların maliyetleri iç donanımlara ve diğer eklemelere göre değişiklik gösterebiliyor.

Opel Grandland X Temmuz Kampanyası

Opel’in Temmuz ayında kampanyaya sunmuş olduğu diğer bir model de Opel Grandland X oldu. Bu modele 379.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün. Ayrıca bu araç için 18 ay vadeli 100 Bin TL kredi desteği sunuluyor. Bu kredi için uygulaması yapılacak faiz oranı ise yüzde 0,99 olarak kullanıcılara sunuluyor.

Opel Mokka Temmuz Kampanyası

Temmuz ayında kredi desteği sunulmakta olan araçlardan birisi de Yeni Opel Mokka oldu. 365.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa satışa çıkarılan bu araç 100 Bin TL ve kredi 18 ay vade ile sunuluyor. Aylık yüzde 0,99 faizle verilmekte. Bu kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu da hatırlatalım.

Opel Crossland Temmuz Kampanyası

Temmuz ayının bir başka kampanyası ise Opel Crossland olarak karşımıza çıkıyor. Bu modelin maliyetleri 227.900 TL’den başlıyor ve araca kredi desteği de sunuluyor. 12 ay vadeli yüzde 0 faiz alternatifi ile verilen 50 Bin TL’lik kredi ile Opel modeline sahip olmak mümkün.

Opel İnsignia Temmuz Kampanyası

Opel’in sevilen araçlarından Opel Insignia modeli de kampanyayla satılan araçlardan. 2020 model sıfır kilometre Opel Insignia araçlar 419.300 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcıya sunuluyor. 2020 model araçlar için Opel tarafından faizsiz kredi imkânı sunuluyor. Insignia modeli 12 ay 90 Bin TL kredi ile kullanıcılara sunuluyor.

Kaynak:aracbul.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi