Suzuki, Subaru, Daihatsu, Toyota ve Mazda’dan paydaşlık

0 59

Otomotiv sanayisine önemli bir değişim getiren bağlanabilirlik, bulut, yapay zeka, otonom ve elektrik üzere teknolojiler arabaları etrafıyla daima irtibatta kalan araçlar haline getiriyor.

Bu alandaki teknolojiler süratle ilerlerken, üreticiler de bağımsız olarak araç irtibat aygıtları ve tahlilleri geliştirmeyi sürdürüyor.

Suzuki, Subaru, Daihatsu, Toyota ve Mazda yeni jenerasyon araç irtibat aygıtlarına ilişkin tahlilleri ortak geliştirmek üzere anlaştığını duyurdu.

DAHA İNANÇLI VE UYGUN İRTİBAT TAHLİLLERİ GELİŞTİRİLECEK

Muahede kapsamında, daha inançlı ve daha uygun kontaklı hizmetler için irtibat sistemleri standartlaştırılacak ve ortak bağlantı sistemleri ve temaslı hizmetler kullanılarak, arabalarla toplumlar birbirine bağlanacak.

Suzuki, Subaru, Daihatsu ve Mazda markaları, bugüne kadar Toyota tarafından geliştirilen temel araç irtibat teknolojilerine kendi teknolojilerini entegre ediyordu.

Mutabakatla birlikte şirketler, yeni kuşak ilişkili arabalar için araçlardan ağlara ve araç irtibat aygıt merkezine kadar ortak bağlanabilirlik özelliklerine sahip sistemler kuracak.

Araçlar ve araç irtibat aygıtı merkezi ortasındaki bağlantı kalitesinin güzelleştirilmesiyle müşteriler ve operatörler ortasında daha net telefon görüşmeleri yahut daha süratli ilişki olmak üzere, müşterilere daha kaliteli ve daha verimli ilişkili hizmetler sunulabilecek.

Kaynak: Ensonhaber

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi