Süspansiyonda Dünya Birincisi Citroen

0 56

Otomotiv tarihin de çığır açan pek çok yeni şeylere imza atan Citroen şuan günümüzde de pek çok yeniliğe imza atmakta olan Citroen otomobilleri nın özellikleri mükemmeldir.
Geçmişte birinci leri yapıp günümüzde geliştirdiği özellikleri artık size açıklayacağım
Dünya nın birinci çelik karoserli BOI yer aldı. 1938 yılında Citroën dünyanın birinci hydropnömatik süspansiyonlu arabası La 18 icat etti. Süspansiyonda hala Dünya birinciliğini elinde tutan Fransız mühendisler tarafından geliştirilen bu arabalar çok avantajlıdırlar. 2.el Citroen çok tutulmaktadır. Bu araçlar tüm topraklara ahenk sağlayabilecek bir teknoloji ile donatılmıştır.

Teknolojisini daima geliştiren Citroen çeşitli teknoloji mükafatları almıştır. 2.el Citroen çok tutulmaktadır. Bu otomobiller adeta ağır abi üzeredir. Asla yaşlanmazlar ve Ağır başlılıklarından asla vazgeçmezler. Bu otomobiller krallığı simgeler. Sahibinde 2.el Citroen özelliklerinden de en değerlisi de 1938 de aldığı ödül mevzusudur yani süspansiyon. Bu özellik sayesinde çok fazla arıza çıkarmaz ve size keyifli sürmeye bırakır. Sizde çabucak nerden olduğu fark etmez çabucak bir tane 2.el Citroen alın bu ödüllü otomobilin farkını yaşayın….

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi