Peugeot Rifter, KOBİ’lere özel indirimle satışta

0 62

Peugeot’nun, sunduğu donanım özellikleri ve SUV görünümlü dizaynıyla hem ticari emelli kullanımı hem de aile beklentilerini karşılayan argümanlı modeli Rifter, bahar periyoduna özel cazip fiyat avantajlarıyla KOBİ’lerin karşısına çıkıyor.

Active PRO paketine sahip Peugeot Rifter’lar, 20 bin TL’ye varan indirimle birlikte 190 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

KOBİ’lere özel avantajlı fiyatla satışa sunulan Rifter’ın Active PRO paketinde; 8 inç renkli dokunmatik ekran, Mirror Screen (Apple Carplay / Android Auto), elektrikli art camlar, art park sensörü, deri direksiyon simidi, direksiyona entegre müzik sistemi ve dokunmatik ekran denetimleri ile yağmur sensörlü ‘Magic Wash’ silecekler standart olarak yer alıyor.

EN AKTÜEL MOTOR VE DONANIM

Peugeot Rifter, tıpkı vakitte modüler ve pratik yapısıyla da çok taraflı kullanım özellikleri sergiliyor. Markanın yüksek verimlilik düzeyine sahip en şimdiki motor ve aktarma organlarıyla donatılan Rifter, gelişmiş donanımlarıyla da eşsiz bir sürüş tecrübesi sunuyor.

Rifter’ın art dizaynını domine eden büyük bagaj kapağı devasa bir bagaja açılırken, markanın imzası niteliğinde olan üç pençe formundaki stop lambaları marka aidiyetine vurgu yapıyor.

Rifter ayrıyeten, SUV dünyasına mahsus yüksek oturma konumu, büyük tekerlekler, büyük kapı ve gövde kaplamaları, çamurluk kaplamaları ve tampon muhafazaları üzere kimi karakteristik tasarım ayrıntılarını bünyesinde barındırıyor.

Rifter’da klasik el freninin yerini alan Elektrikli Park Freni ile kazanılan alan, saklama alanı olarak bedellendiriliyor.

Adaptif Sürat Sabitleme Sistemi, belirlenen aradan öndeki aracı takip etmeye imkân tanırken, 8 kademeli Tam Otomatik şanzımanıyla sistem büsbütün durma özelliği ile sürüş güvenliğini daha da arttırıyor.

Rifter’da yer alan teknolojiler ortasında Faal Trafik İşaretleri Tanımlama, Etkin Şerit Takip, Şoför Yorgunluk İhtar Sistemi, Etkin Güvenlik Freni ve Akıllı Far Asistanı da bulunuyor. Ayrıyeten, 180° geri görüş kamerası, Kör Nokta İkaz Sistemi ve Anahtarsız Giriş Sistemi hem güvenliği hem de konforu destekliyor.

Kaynak: Ensonhaber

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi