Pandemide müşterilere daha da yakınlaştı…

0

 

Enterprise Türkiye, herkesin gereksinimini uygun geniş eser yelpazesiyle araç filosunu güçlendirirken, ofis yatırımlarını da sürat kesmeden sürdürüyor. 2020 yılında 14 yeni ofis yatırımı yapan Enterprise Türkiye, ofis sayısını 71’e kadar çıkardı. Mevzuyla ilgili bilgiler veren Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün, şunları söyledi:

“Pandeminin başından itibaren daima insanlara nasıl daha güzel hizmet verebiliriz fikriyle çalışmalar yaptık. Her bir aracımızın müşteriye teslim edilmeden evvel dezenfekte edilmesi ve adrese teslimat üzere seçenekler, attığımız öncelikli adımlardı. Seyahat kısıtlamalarıyla birlikte ofislerimizi kent içlerinde yaygınlaştırarak kullanıcıların gereksinimlerine yakından cevap verdik. Bu doğrultuda, geçen yıl 14 yeni ofis açarak ofis sayımızı 71’e çıkardık. Artık havalimanlarının ötesinde birçok kent içi ofisimizle müşterilerimize çok daha yakınız, onların yanındayız.”

Farklı araç seçenekleri

Öte yandan filosunda küçük sınıftan kompakt sedanlara, pikaplardan premium SUV ve minibüslere kadar birçok farklı araç bulunan Enterprise Türkiye’nin araç filosu büyümeye, çeşitlenmeye devam ediyor.

Türkiye’de hiçbir kiralama şirketinin filosunda bulunmayan araçları Enterprise filosuna ekleyerek müşterilere eşsiz bir tecrübe yaşattıklarını söyleyen Tangün, “Enterprise Türkiye olarak, her bütçeye uygun arabaların yanında, elektrikli ve hibrit araçlardan premium araçlara kadar çok geniş yelpazede kiralama seçeneklerimiz var. Türkiye’de diğer hiçbir kiralama filosunda olmayan araçları müşterilerimize deneyimletiyor, yeni araç teknolojilerini yakından takip ediyoruz” dedi. Son olarak, dünyanın birinci premium SUV’u olan Lexus RX modelini müşterileriyle buluşturduklarını hatırlatan Tangün, Skoda’nın birinci kompakt SUV modeli olan Kamiq’i de filolarına kattıklarını belirtti.

Nisan ayında kilometre hududu yok!

Pandeminin bilhassa araç kiralama dalında kurumsal kimliğe sahip sağlam markaları olumlu manada ayrıştırdığına da dikkat çeken Enterprise Türkiye CEO’su Tangün, “İnsanlar virüsten korunma gayesi ile kent içi ve şehirlerarası toplu taşımaya değerli bir alternatif olması sebebiyle araç kiralamaya yöneldi. Biz de, tüketicilere sunduğumuz fiyatsız dezenfekte, daha az temas, meskene teslim/evden alım hizmetlerimizle gereksinimlere süratle karşılık vermeye çalıştık” tabirlerini kullandı.

Salgınla birlikte müşterilerin araç kiralama müddetlerinin de farklılaştığına dikkat çeken Tangün, “Daha esnek kiralamaya yöneldik. Haftalık, aylık, 3 aylık üzere kiralamalarda önemli artış yaşandı. Enterprise ailesi olarak daima olarak yenilikçi tahliller sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Nisan ayı boyunca kent içlerinde farklı ofislerimize araç teslimlerinde alınan ek fiyatı ve tüm araç kümelerinde günlük kurumsal kiralamada kilometre sonunu da kaldırdık” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.