Otomobil Döşeme Fiyatları

0

Otomobil Döşeme Fiyatları

Otomobil üreticilerinin her ortamda vurguladığı gibi arabada her detay sürüş güvenliği ve konforda bir alana hizmet ediyordur. Dolayısıyla oto döşeme konusuda öne çıkan detaylardan biridir.

Aracın hem görünümünü hem de konforlu yolculuk deneyimini olumlu yönde etkileyen aksesuarlardan olan döşemeler, tüm tekstil veya kaplama alanlarını içerir. Otomobil döşeme fiyatlarıaraştırılırken kesinlikle sadece koltuk kılıfları ile sınırlı kalmamak gerekir.

Araç İçi Komple Döşeme Fiyatları

Araç koltuğundan kapı ve tavanına, direksiyondan fren kolu ve ön konsoluna kadar tüm detaylar göz önüne alınmalıdır. Şık ve etkileyici görünmeyi sağlayacak genel bir tasarım uygulanmalıdır. Oto döşeme işlemleri yapılırken sürücülerin dikkat etmesi gereken detaylar şu şekilde sıralanmalıdır;

  • Kolay temizlenebilen malzemeler tercih edilmelidir.
  • Yangına dayanıklı malzeme kullanılmalıdır.
  • Nefes aldıran ve terletmeyen kumaşlar geçilmelidir.
  • Araç ile uyumlu renk ve desen seçimi yapılmalıdır.

Oto Koltuk Döşeme Tamiri Fiyatları

Oto döşemelerinde meydana gelen başta leke olmak üzere tüm hasarlar tamir edilirken dikkat edilen en önemli konulardan biri aracın değerini kaybetmemesidir. Bu yüzden oto koltuk döşeme tamirinde fiyatından daha çok işçilik kalitesine ve kullanılan malzemeye dikkat etmek ve özen göstermek gerekir.

Aracın hangi kısımlarında döşeme yapılacağı ve döşeme tipi tercihi gibi unsurlar önceden planlanmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.