Opel Ne Zaman Kuruldu?

0 58

Opel, Adam Opel tarafından 1862 yılında kurulan Alman araba şirketlerinden birinindir. Opel 1899 yılından beri tüm dünyada otomobil üretmektedir. Opel‘in şirketi(Almanya) 1929 yılında kurulmuştur. General Motors şirketin büyük ortakların dan dan birisidir. 1931 yılından bu yana şirketin bütün payların sahibidir.2.el opel fiyatlarına baktığınızda piyasadaki öbür arabalara oranla daha uygun olduğunu görüyoruz.

Opel sağlamlığıyla insanları büyüleyen bir otomobildir. Opel kazandığı paranın büyük bir kısmını yeni yapacağı otomobillerde daha az yakıt yakan motorlar tasarlama planları ve şanzıman için belirlemiştir. Sahibinden 2.El Opeller sıfırki gücünü kaybetmiyor. Sahibinden opel arabalar çok sağlam araçlar oluyor.
Sağlamlığıyla opelolsa bile otomobil kendi gücünü kaybetmiyor. Otomobil yı her kereye tavsiye ederim. Otomobil yol da kendini hiç kasmıyor, çok rahat ve konforlu ve dikkat çeken bir otomobildir. Eski den bu güne kadar kullanılıyor bir yanılgı gözükmüyor tavsiye ederim. Opel; Corsa, İnsignia, Vectra, Astra üzere modelleriyle yıllardır Türkiye pazarında emniyetli bir marka olmuştur. Aile arabası almak isteyen memurların birinci tercihleri ortasında yer alır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi