Modifiyeli Araçlarda Lastik

0

Modifiyeli Araçlarda Lastik

Modifiye işlemi araçların hem performansında yapılan değişiklikleri hem de dış görünümde uygulanan değişimleri kapsamaktadır. Bu aşamada araçlarda modifiye denildiği zaman ilk akla gelen aksamlardan biri de kesinlikle lastiklerdir. Lastikler araçların performansının da en temel unsurudur. Bu nedenle modifiye aşamasında seçmiş olduğunuz lastiklerin ve jantların aracın performansını olumsuz etkilemeyecek nitelikte olması gerekmektedir.

Araç Modifiyesi ve Tekerler

Teker performansını etkilemeyecek şekilde göz alıcı jantlar seçebilirsiniz. Göz alıcı jantların seçilmesinin hemen sonrasında tekerlere gerekli olan montaj adımları eksiksiz bir biçimde yerine getirilecektir.

Modifiye Maliyetleri

Modifiye maliyetlerinde son dönemlerde büyük bir artış meydana gelmiştir. Bu artış sebebi ile kişilerin son dönemlerde modifiye işlemlerinde genellikle ikinci el aksamlardan yana tercihlerini kullandıkları fark edilir. Ayrıca temel araç bakımından da ikinci el alternatifler üzerine odaklanılmaktadır. Modifiyeli araç satın almak isteyen kişilerin karşılaşacakları fiyatlar bundan 2-3 sene öncesinin neredeyse kat ve kat fazlasıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.