Modifiyeli Araç Maliyetleri

0

Modifiyeli Araç Maliyetleri

Modifiyeli araç maliyetleri konusunda özellikle son 1 sene içerisinde rekor artışlar meydana gelmiştir. Bu rekor artışlar ile alakalı olarak kişilerin artık modifiye aşamasında kullandığı aksamların birçoğunu ikinci el tercih ettiği görülmektedir. Fiyatların en azından bu şekilde daha erişilebilir hale getirildiği fark edilmektedir.

Birinci El Mi İkinci El Mi?

Birinci el araçlara modifiye yapılmasının son dönemlerde mümkün olmadığı ve ekonomik gelirin bunu desteklemediği fark edilmektedir. Genellikle ikinci el araçları tespit ederek öncelikle performans bağlamında iyileştirmelerin yapılması ve daha sonrasında modifikasyon sürecine başlanması sağlanmaktadır. Son dönemlerde ikinci el araçlarda da büyük bir artış meydana gelmektedir. Tam da bu nedenle modifikasyon ile uğraşan kişilerin ekonomik darboğazda olduğu bildirilmelidir.

Performansa Yönelik Modifiye Maliyetleri

Görsel manasa yapılan değişimlerin maliyetleri daha erişilebilir iken performansa yönelik olan maliyetlerin bir kademe daha yüksek durumda olduğu fark edilmektedir. Performans için motor üzerinde yapılan değişimler ana masraf detayıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.