Modifiye ve Jant Tasarımı

0

Modifiye ve Jant Tasarımı

Modifiye araç denildiği zaman akla ilk gelen alternatiflerin başında kesinlikle jantlar bulunmaktadır. Kişilerin araçların görselliğini daha nitelikli hale getirmek için işe jantlardan başlaması oldukça uygundur. Modifiye jant tasarımlarında dileyen kişilerin neon renklerden yana tercihini kullanırken dileyenlerin ise daha klasik alternatiflerden yana seçimlerini yaptıkları fark edilmektedir.

Jant Tasarım Detayları

Jant tasarımının aracın temel model özellikleri ile uyum içerisinde olmasına da dikkat etmelisiniz. Jant tasarım model detayları ne derece nitelikli ise elde edeceğiniz verimlilik de o kadar yüksek olacaktır. Jant tasarımının aracın genel performansını olumsuz biçimde etkilememesine de ayrıca dikkat etmelisiniz. Jant tasarımının renk ve doku bakımından arabanın genel yapısına uygun olması tavsiye edilmektedir.

Maddi Artış

Modifiye ile uğraşan kişiler materyallerin fiyatında meydana gelen artıştan ne derece rahatsız olduklarını bir kere daha belirtmektedir. Maddi olarak yaşanan artışlar sebebi ile modifiye aşamasında kullanılan malzemelerin birçoğunun ikinci el tercih edilmesine de önem verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.