Maserati ve Beckham’dan iş birliği

0

CARMEDYA.COM – Maserati, yeni global marka elçisi David Beckham ile iş birliğine imza attı.

İş birliği kapsamında Maserati ve David Beckham’ın pahalarını bir ortaya getiren heyecan verici bir sinema hayata geçirildi. Beckham’ın markanın performanslı SUV’u Levante Trofeo’yu kullandığı sinemada, David’in yeniliğe açık bir yaklaşımla beklenmeyeni yapmanın sevinci ve heyecanı içinde Maserati ile yaşadığı sürüş tecrübesi gözler önüne seriliyor.

Yeni iş birliğini kıymetlendiren Maserati Pazarlama Yöneticisi Paolo Tubito: “Maserati olarak yeni bir devir başlatıyoruz. Maserati tabiatı gereği yenilikçi, tutkudan güç alan ve dizaynıyla eşsiz olan bir marka ve çizgisini muhafazaya devam ediyor. David ile başlattığımız birliktelik tüm bu kıymetlerle en yeterli biçimde örtüşüyor.” biçiminde konuştu.

David Beckham ise “Yenilikçi yaklaşımını ve dizaynını her vakit taktir ettiğim İtalyan markası Maserati ile başlattığımız bu yeni paydaşlık benim için heyecan verici. Maserati için bu kadar değerli bir vakitte ve global ölçekteki büyüme sürecinde, yakın iş birliği içinde yer almayı dört gözle bekliyorum.” dedi.

Kaynak: Carmedya.com

Kaynak: Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.