Küçük Benzinli Motorların Fiyatları

0 140

Benzinli motor seçimlerinizi beygir gücüne, devir sayısına, maksimum torka, üretici markanın güvenilirliğine ve garanti durumlarına bağlı olarak yapabilirsiniz. Küçük benzinli motorların fiyatları yukarıda adı geçen özelliklere bağlı olarak, 1000 TL’den başlayarak on binlerce TL’ye ulaşmaktadır.

Benzinli Motor Fiyatları ve Özellikleri

Benzinli motor satın almak istediğiniz takdirde, birçok markanın en yeni cihazlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyacınız olan güce bağlı olarak motor seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Küçük Benzinli Motorların Fiyatları
  • Honda GX 160 5.5HP Benzinli Motor fiyatları ortalama 3 bin Türk Lirası’dır.
  • Briggs&Stratton CR950 3600 Devir 7 HP Benzinli Motor fiyatları ortalama 1500 Türk Lirası’dır.
  • Honda GP 200 6.5 HP Benzinli Motor fiyatları ortalama 3300 Türk Lirası’dır.
  • Honda GX 690 RH TXF Marşlı 25.5 HP Benzinli Motor ortalama 24 bin Türk Lirası’dır.

Motor Çeşitleri Nelerdir?

Motor satın alırken dikkat edilmesi gereken tek kriter markası ve kaç HP’ye sahip olduğu değildir. Küçük benzinli motorların fiyatları tek silindirli, çok silindirli olmasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Silindirlerin yapısına bağlı olarak V tipi, boksör tipi, W tipi, sıra tipi olarak tanımlanan motor çeşitleri bulunmaktadır. Satın alacağınız motorun tüketeceği yakıt ve araca uygunluk durumu için araştırma yapmalısınız. Silindir durumlarına ve tiplerine göre değişiklik gösteren motorlar en basit halleriyle, içten yanmalı ve dıştan yanmalı motorlar olarak ayrılır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi