Kraliçeden az kullanılmış…

0

Braley Motor Car firması tarafından satışa çıkarılan Kraliçe Elizabeth’in Bentley marka arabası, düşük km’si ve bakımlı olmasıyla dikkat çekiyor. Araba Kraliçe Elizabeth’in araç filosuna 2015 yılında katıldı.

Birebir km’de ve tıpkı özelliklerde misal bir arabanın fiyatı 80 bin İngiliz sterlini olabilirken Kraliçenin arabasının fiyatı için teklifler 200 bin sterlin yaklaşık 2 milyon TL’den başlıyor.

Aracın satılık pozisyonda olduğu Bramley firmasının Pazarlama Müdürü Jack Morgan-Jones, MailOnline’a; “Kraliyet ailesinden birkaç tane arabamız olduğu için şanslıyız. Geçen yıl Obama ailesinin eyalet ziyaretlerinde onları taşımak için kullanılan bir Range Rover sattık ve onu ünlü Prens Philip kullanmıştı” dedi. Ayrıyeten Morgan-Jones, “Majestelerinin Bentley’i çok özel bir araba. Temel olarak standart Mulsanne’dan farklı değil lakin Kraliçeye ilişkin olduğu için kusursuz bir geçmişi var ve bu çok beğenilen.” diye ekledi.

Mevcut Buckingham Palace filosunda üç Rolls-Royce, üç Daimler ve iki Bentley olduğu ve farklı mülklerinde öteki filolar olduğu söyleniyor.

Windsor Castle filosundan emekliye ayrılan emsal bir otomobil, 2019 yılında birebir bayi tarafından bir Alman koleksiyoncısına satıldı.

Kaynak: Sözcü

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.