Konforlu Bir Sürüş Keyfi

0 29

Konforlu Bir Sürüş Keyfi

Sürüş keyfi ile alakalı olarak en temel hususların başında lastik gelmektedir. Sürüş keyfinin yüksek olması için öncelikli olarak kişilerin lastiklerinin gerekli yol tutuş özelliklerine sahip olması gerekir. Ancak bu şekilde sürüş deneyimi nitelikli hale gelir. Belirli aralıklar ile lastik basınçlarının da kontrol edilmesi gerekir. Lastik basınçlarının profesyonel bakım sırasında da elden geçirilmesi gerekir.

Kış Lastiği Zorunluluğu

Kış lastiği zorunluluğu için yasal düzenlemelere uymaya da büyük önem vermeniz gerekmektedir. Kış lastiği sorunluluğunun yerine getirilmemesi durumunda şehirlerarası yolculuklarda tespit edilmesiniz durumunda cezai yaptırıma tabi tutulacağınızı da unutmamanız gerekir. Bu konuda firmalar da size gerekli uyarı mesajlarını göndermektedir.

Genel Bakım ve Sigorta

Genel bakımın düzenli aralıklar ile yapılmasına rağmen kişilerin sigorta ve kasko konusunda da çok hassas davranmaları gerekmektedir. Genel bakım ve sigortaya rağmen bir kaza meydana geldiği zaman durumunuz ne olursa olsun gerekli olan desteğin kasko aracılığı ile tarafınıza sunulacağından emin olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi