Kia Stonic 2021 CrossoverSuv Araç Özellikleri Ve Fiyatı

0 137

Kia Stonic 2021 CrossoverSuv Araç Özellikleri Ve Fiyatı

Suv araçlar, yollarda sıklıkla görmeye başladığımız araç seriler içerisinde bulunmaktadır. Sportif amaçlı taşıt anlamına gelen suv araçlar, yenilenen tasarımı ile beraber ilgililerinin dikkatini çekmektedir. Kia Stonic 2021 CrossoverSuv araç özellikleri ve fiyatı nedir?

Kia Stonic Konforlu Mu ?

Kia Stonic 2021 CrossoverSuv araç özellikleri ve fiyatı doğrultusunda araştırma yapıldığı zaman, aracın bir aile aracı olduğu söylenebilir. Şehir hayatında, konfor ve güvenlik sağlayan bir araçtır.

  • Engebeli arazilerde yüksek performansıyla çoğunluğun tercihindedir. Hem arazide, hem de asfaltlı yollarda kullanılabilir.
  • Geniş oturma alanları mevcut. Bu yüzden araç geniş aileler için de rahat yolculuklar da tercih edilebilir.
  • Araç içi tasarımındaki yüksek yapılar, araca binme ve inme sürecini kolaylaştırmaktadır. Çevreye hakim bir sürüş sistemi var.
  • Tasarımında ki içerisinde kullanılan minimal dizaynlar, dış tasarımında da kullanılmaktadır. Göz alıcı renkler, ince çizgiler sunuluyor.

Kia Stonic 2021 Kaç Para ?

Kia Stonic 2021 Crossover araç fiyatı, aracın modeline göre farklılık oluşturmaktadır. Burada aracın fiyatları 221 bin 900 TL’den başlayıp, 329 bin 900 TL’ye kadar artış göstermektedir. Bu fiyatın daha da artması, modeline göre farklılık sağlar. Aracı satın almak isteyen kişiler için kış ve yaz fırsatları değerlendirilebilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi