Honda Uzaktan kumanda nasıl programlanır

1

Honda Uzaktan Kumanda Nasıl Programlanır

Honda Uzaktan Kumanda Nasıl Programlanır Manuel City, Honda Civic, Honda Crv, Honda Hrv ve Honda Caz modellerinin uzaktan kumandası kumandalarını anlatıp yeni ya da uzaktan kumandalı araçların uzaktan kumandasını yapabiliyor. Özelikle vurgulamak isterim şimdi burada tasvir edeceğim komutlar ve yönlendirici iletiler 2001 ve 2013 senesine kadar bir çok Honda`yı olacak. Honda Civic Fd6 – Honda Civic Fb 7 Anahtar Kelimeler: Honda Civic Fd6 – Honda Civic Fb 7 Hemen başlalayım büyüklüğü uysal bir şekilde ayarladığınızlarıleri maddeleyerek anlatacağım.

honda civic uzaktan kumanda yöneticisi
Honda Civic Uzaktan Kumanda Paneli

Araba uzaktan Honda uzaktan kumanda programlama

Anahtar kontağa tak hangisini takarsanız arada fark etmeyin kontağı aç kilitlemeye bas Kontağı
kapat tekerrür süratlı bir şekilde aç ve kilitleme bas.
Hemen önce hiç bir harekât yapmadan tekerrür kontağı kapat aç ve kilitlemeye bas.
Son zamanlarda kontağı kapatıp açtıktan sonra kilitleme cihazı bas ve merkezi kilitleme kilidi kapatıldı diye ses gelince emin ol.

Honda Uzaktan Kumanda Nasıl Programlanır Merkezi kilit mekanizması kapatıldı gelmez sonra hiç bir harekât yapmadan açmadan önce bas ve kontağı aç otomobili çalıştığını açıklayın.
Anekdot: Takviyeci mümkün olanğım komut 1 tane uzaktan kumanda kodlama harekâtını yapar şayet elinizde ikitane uzaktan kumanda kumanda operasyonu anlatayım. En son maddeyi yerine getirdikten sonra başka bir merkezden merkeze kilitlenmeden önce açmadan önce demiştim ya işte onuda ettiktan sonra değişik kumandanında evvel kilitlemesine açılıp açılacağını yoksa onu kodlarsınız değişimini silinir.

Orjinal honda uzaktan kumanda nereden bulabilirim

Orjinal honda uzaktan kumanda sistemi bizim stoklarımızda var çeşitli Honda Honda Civic Vtec adaleye kullanıcıları için bulabilir ve eforluk sürüklediği gri renkteki iki butonlu honda kumandası bizim stoklarımızda var istediklerimizde kargo ücretini kapatabiliriz. Mahsulün geçim sağladığı modeller altta sıraladım lakin yinede modelini bizlere söyleyerek aktüel bilgiyi almam ehemmiyetle rica ediyorum.

  • honda civic uzaktan kumandalı anahtar
  • honda crv orjinal uzaktan kumanda
  • honda hrv uzaktan kumanda programlama
  • honda jazz uzaktan kumanda kodlama

İşinize yaraya giderken geneli bilgisini sizlerde paylaştan geri durmuyorum lütfen oto anahtarı ile uzaktan kumandayı bağlı olduğuayın ikisinin burada çok değişiktir. Kopyalama makineyi olmadan araba anahtarını genişletme olasılığını bilmiyor. Toyota, Honda ve Amerikan Amerikan otomobillerinin uzaktan kumandaları otomotiv girilen el komutlarıyla faalleştiriliyor ancak kontak çok ayrı segmenttir.

EHEMMİYETLİ: 46 Criptolu Honda vasıtaların uzaktan kumandası maunel kumutlarla değil cihazlarda yapılacak ve programlama yapılabilmektedir.

1 yorum
  1. vatan diyor

    2001 honda civic ies için bu iki butonlu honda civic kumandayı tanıtabilirmiyim, acaba

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.