Hazırlıklara şimdiden başladı

0

Araç parkı ve dijitalleşme alanındaki yatırımlarının son iki yılda 1 milyar TL’yi aştığını belirten Europcar Türkiye Genel Müdürü Fırat Fidan, 2021’de 3 bin adet araç alımı ve 575 milyon TL’lik yatırım planladıklarını kaydetti. Fidan, “Araç filomuzda bütün müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik eser çeşitliliğini sağlıyoruz. SUV modellerinden, daha pratik kompakt kümelere, karavanlardan minibüslere kadar geniş bir yelpaze sunuyoruz” dedi

Araç kiralamada yeni devrin gereksinimlerini algılayan, dijitalleşme sürecine ayak uyduran ve yatırım yapan markaların liderliği elinde tutabileceğine dikkat çeken Fiden, dalın yine büyümeye geçeceği 2021’de, kullanıcıları sürpriz dijital yatırımlarla tanıştıracaklarını söz etti.

Yılın ikinci yarısı prestijiyle canlanması öngörülen turizm dalındaki hareketin de kısa devir araç kiralama bölümüne olumlu yansıyacağını aktaran Fidan, “Bu noktada geçen yıllarda gördüğümüz erken rezervasyonların yerini, daha çok tüketicilerin son dakika yaptığı tatil planları alabilir. Uçaktan inen ve toplu taşıma kullanmayı istemeyen yolcuların kent içi seyahatlerinde araç kiralamayı tercih edeceği, ofislere dönüşün yavaş yavaş başlamasıyla ise günlük araç kiralamalarında artış yaşanacağı düşünülebilir” dedi.

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.