Hadise Ve Sevgilisi Mehmet Dinçerler Hastanede Olay Çıkarttı

0

Hadise Ve Sevgilisi Mehmet Dinçerler Hastanede Olay Çıkarttı

Sevilen Şarkıcı Hadise ile iş insanı sevgilisi Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz günlerde Ulus’ta bulunan özel bir hastanede idi. Hastane çıkışında gazetecilerin kapıda beklediğini öğrenen Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler, hastanede yeterli güvenliğin alınmamasından dolayı olay çıkarttı. Olayın basına yansıması ile beraber hadise sosyal medya platformlarından açıklama yaptı. Konu ile ilgili son dakika haberler işte yazımızda…

Hadise Ve Sevgilisi Hastaneyi Ayağa Kaldırdı

Hadise ve Sevgilisi Mehmet Dinçerler, İstanbul olup da bulunan özel bir hastaneye sebebi bilinmeyen nedenden dolayı gitti. Hastane çıkışında güvenliğe basının kapıda olmaması gerektiğini belirten çift, karşılaştığı magazincilerden dolayı hastaneyi ayağa kaldırdı. Bu sebepten dolayı güvenlikle problemi yaşadıkları öğrenildi. Hastane çıkışı yaşadıkları olay sonrasında şoförlerinin kırmızı ışıkta geçmesi ve kuralları hiçe sayması da, gözlerden kaçmadı. Levent’te trafik kurallarına takılan ünlü sanatçının şoförü polisin uyarısı ile beraber durmak zorunda kaldı. Konu ile ilgili haber sonrasında birçok magazin platformunda, hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler’in hastanede çıkarttıkları olay eleştirildi.

Hadise Ve Sevgilisinin Hastaneye Geliş Nedeni Belli Oldu

Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler’in İstanbul Ulus’ta bulunan özel hastanede olay yaşaması üzerine, hadise sosyal medya platformundaki Instagram hesabından paylaşım yaptı. Yeni yıl konseri öncesinde kimseyi riske atmamak adına Pcr testi yaptırdığını ve bu test sonucunun da negatif çıktığını belirtti.

Hadise’nin Pcr Testi Negatif Çıktı

Hadise’nin hastaneye geliş nedeninin de Pcr testi olduğu anlaşıldı. Konu ile ilgili iş insanı Mehmet Dinçerler’den herhangi bir açıklama gelmedi.  Yaşanan olay sonrasında çıkan haberler hakkında Hadise’den açıklama geldi. Hadise’nin yaptığı açıklama sonrasında yalnızca Pcr testi yaptırdığını öğrenen hayranları, ciddi bir durum olmaması üzerine sevindi.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.