Güney Koreli otomotiv devine tam 14 ödül birden

0

En üst düzey olan altın ödül, bu yıl Hyundai E-Pit ultra süratli şarj aygıtına verildi. Formula 1 pit stoplarından esinlenen Hyundai Tasarım Merkezi, elektrikli araba sahiplerine süratli, kolay ve kullanışlı hizmetler sunarak E-Pit istasyonlarını sunuyor.

Yaklaşık 10.000 yeni eserin dizaynlarının incelendiği tertipte arka arda yedi sefer iF Tasarım Mükafatı kazanan Hyundai, 10,25 inç dijital ekran kullanıcı orta yüzü, irtibat, mimari ve profesyonel konsept üzere çeşitli disiplinlerde de muvaffakiyete ulaşmış oldu.

Hyundai-IF Design 2021- E-pit

Marka bağlantısında birinci sefer ödül kazanan Hyundai, bilhassa Covid-19 sürecinde kullandığı “Önce Güvenlik” teması altında logosunda değişiklik yapmış ve birbiriyle tokalaşan H figürünü ayırmıştı. Hyundai, kurumsal logo ve fontlarıyla hazırladığı organizer ve ajandalarla da ödül kazandı. Mizanpaj ve okunabilirlik açısından dikkat çeken bu dizaynlar, markanın gelişmiş kurumsal kimliğini ön plana çıkarıyor.

“Channel Hyundai” isimli TV kanalıyla da ödül kazanan Hyundai, geliştirdiği bu akıllı uygulama sayesinde arabalar hakkında ayrıntılı bilgileri, motorsporlarındaki en son gelişmeleri ve kültür sanat üzere içerikleri anlık olarak izleyicilerle paylaşıyor.

Hyundai Prophecy Concept

Hyundai Motor Company Küresel Eğitim Merkezi de mimari kategoride bir ödül aldı. Otomotiv sanayisi için eğitime odaklanan bu tesis, aydınlatma, havalandırma ve metal cephe sistemiyle tasarımcıların dikkatini çekti.

“Prophecy” konseptiyle de ödül kazanan Hyundai, beşerler ve arabalar ortasında güçlü bir duygusal bağ kurarak günlük yaşama ve tecrübelerine daha fazla kıymet katmayı hedefliyor. Sıradanlıktan uzak estetik dış tasarım, uzunlamasına aerodinamik çizgilerden oluşuyor. İç yerde da daha yumuşak geçişlere yer veren Hyundai, elektrifikasyon teknolojisini de bu özel konseptte kullanıyor.

Kaynak: Sözcü

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.