Golf Serisi Arka Led Stop Far Değişim ve Montajı

0

Golf Serisi Arka Led Stop Far Değişim ve Montajı için gerekli malzemeler alt kısımda yer alan görselde yer almaktadır. Ürün teminatını internet üzerinden yabancı alışveriş sitelerinden sipariş verebilirsiniz.

BU MALZEME SADECE REFERANS İÇİNDİR. GELİŞTİRMEN KURULUM VEYA BU ÜRÜNÜN YANLIŞLIĞI ARIZA VEYA HASARDA SONUCU OLABİLİR. OTO YAPIM, BU MALZEME BAĞIMSIZLIĞINDAN KURULUM, ZARAR VEYA ZARARLARIN HATASINA SORUMLU DEĞİLDİR.

1. Arka kapağı açın ve kapak arka lambalarının arkasındaki kapakları bulun. Gösterildiği gibi kuvvet uygulayarak çıkarın.

2. Her iki taraftan kapakları çıkarın.

3 A. Kapak ışıklarının arkasındaki konektörleri bulun ve kilidini açmak için kırmızı klipsi itin (1). Sonra klipsi (2) aşağıya doğru itin ve kablo demetini çıkarın. Her bir kapak lambasının arkasından iki adet 8mm somunu çıkarın

3b. Karşı taraf için tekrarlayın.

4. Sürücülerin yan tıpasındaki bir tıraş bıçağı kullanarak, çıkıntılı tırnağı gösterildiği gibi kesin. Fişin her iki tarafı da düz olmalıdır. Not: Bu sadece sürücü tarafı fişinde yapılmalıdır.

5. Kapak lambalarını önce gösterildiği gibi yukarı çekerek (1) sonra da çekip çıkarın (2). İki taraf için de tekrarlayın.

6. Yeni arka lambaları ters sırayla takın. Önce dışarıdan kaydırın (1), sonra yerine oturtun (2).

7. Yeni stop lambalarını OEM 8mm somunlarla sabitleyin ve kablo demetini tekrar bağlayın.

8. Arka paneldeki pencereleri bulun ve her iki taraftan da açılır.

9. Panel camlarının içinde, plastik kanat somunu vidalarını gevşetin ve çıkarın.

10. Arka lambaları arabanın gövdesi ile arasına girecek kadar kaldırın. Kırmızı klipsi bırakın, ardından kablo demetini ayırın ve arka lambaları çıkarın. Yeni arka lambaları ters sırayla takın.

Yeni Golf Arka Stop Farlarınızın tadını çıkarın.

11.Tutucu klipsi, oyuktaki klipsleninceye kadar döndürerek yerine kilitleyin. Gazlı yayın her iki ucu için tekrarlayın.

12. Karşı gaz yayı için işlemi tekrarlayın.

13. Her iki gaz yayı da tamamen monte edildikten sonra, mandalları tamamen kapatmadan mandalları 3-4 kez kaldırın ve indirin. Sönümlendiricilerden gelen hafif bir sıkıştırma sesi duyulur, bu normaldir ve zamanla dağılır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.