Ford Ne Zaman Kuruldu

0 63

Ford: Henry Ford tarafından 16 Haziran 1903 tarihinde ABD de kuruldu. Ford arabaları hem sıfır olsun hem de 2.ci el olsun çok talep görmektedir.

Ford un en önemli özelliklerin birisi arabaların motorların çok güçlü olmasıdır. Ayrıca Ford süspansiyon olarak dünyada bir numaradır. Ford modelleri olarak en çok talep görenler; Ford Transit, Ford Fiesta, Ford Connect, Ford Focus, Ford C-Max, Ford Mondeo, Ford Mustang, Ford Escort, Ford Taunus gibi modelleri ülkemizde en sık rastladığımız modelleridir.

Ford un tüm arabaları gayet rahatlıkla dağ, orman gibi yerlerde gidebilir. Ford her çeşit araba üretmektedir.( Ticari, Spor, Binek vb.) 2.el Ford’lar çok talep görmektedir. Bunun nedeni özellikle ticari araçlarda Ford un en çok satılan araç olması bunun yanında Ford arabaları ne kadar kullanır sanız kullanın arabaların eskimeyeceğidir. Bu yüzden Sahibinden Ford 2. El arabalar konusunda en çok satılan araba ödülüne de almıştır.

Sizde dayanıklı her türlü zemine uyum gösterebilecek araba satın almak istiyorsanız sıfır veya 2.el bir Ford otomobil alın. Ford ile ilgili Türkçemizde çeşitli deyimler üretilmiştir. Alırsan ford olursun lord almazsan ford olursun mort.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi