Fiat’tan Egea Cross’a özel reklam sineması

0

CARMEDYA.COM – Otomotiv pazarındaki liderliğini sürdüren Fiat, Egea Ailesi’nin en yeni üyesi Egea Cross’a özel bir reklam sineması hazırladı.

14 Nisan akşamından itibaren yayınlanmaya başlayan reklam sinemasında; başarılı oyuncu Engin Öztürk, Egea Cross’un direksiyonuna geçti. Concept imzalı reklam sineması, İstanbul‘un farklı lokasyonlarında üç günde çekildi. ‘Olay değişti’ temasıyla yaratılan Fiat Egea Cross reklam kampanyası, televizyon sineması dışında, basın, açık hava, radyo, internet üzere farklı mecraları kapsıyor.

Türkiye otomotiv tarihinde değerli bir yere sahip olan Fiat Egea Ailesi’nin yeni üyesi Cross’un reklam sinemasında, ülkemizdeki birinci uzaktan erişim teknolojisi olan Fiat Yol Arkadaşım Connect’in de reklam sinemasında rol alan başarılı oyuncu Engin Öztürk’ün ışıltılı hayatı görülüyor ve yüksek ömür standartlarına sahip bir kişinin birebir standartlara hizmet eden arabası gösteriliyor. Öykünün sonuna gelindiğinde ise; kelam konusu arabanın Fiat Egea Cross olduğu görülüyor. Böylelikle, Egea’nın “iyi bir araba tıpkı vakitte ulaşılabilir olmalı” ideolojisine atıfta bulunularak; yalnızca lüks araçlarda olabileceği varsayım edilen tasarım, güvenlik ve teknoloji özelliklerine erişilebilir bir SUV modeliyle de sahip olunabileceği vurgulanıyor.

Reklam sinemasıyla ilgili konuşan başarılı oyuncu Engin Öztürk “İş birliğimizden çok memnunum. Reklam sinemasının çekimleri çok keyifli ve eğlenceli geçti. Üç gün boyunca ağır bir programda, çok profesyonel bir grupla çalıştık. Sineması ben de keyifle izledim” dedi.

Concept ile hayata geçirilen Egea Cross reklam sinemasının yaklaşık dokuz aylık titiz bir çalışmanın eseri olduğunu söyleyen Fiat Pazarlama Bağlantısı Müdürü Burak Umur Çelik ise, “Her şeyiyle tam ve erişilebilir bir araba sahibi olmanın mümkün olduğunu ispatlayan Egea modelimizin; sedan, hatchback ve station wagon seçeneklerine eklediğimiz dördüncü gövde tipi Egea Cross yeniden Türk tüketicisinin büyük beğenisiyle karşılandı.

Fiat Pazarlama Bağlantısı Müdürü Burak Umur Çelik

Egea Cross için hazırladığımız reklam sinemamızla bu defa de yüksek ve donanımlı araçlara ulaşılabilir şartlarla sahip olmanın mümkün olduğunu vurguluyoruz. Yer aldığımız bu yeni segmenti de Egea Cross ile demokratize ediyor, “Olayı Değiştiriyoruz”. Reklam yüzümüz Engin Öztürk ise duruşuyla, Egea Cross’un temsil ettiği bedellere eksiksiz bir ahenk sağladı. Bu irtibat kampanyasının Egea Cross’un segmentinde dinamikleri değiştireceğine inancımız tam.” diye konuştu.

Kaynak: Carmedya.com

Kaynak: Haberler.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.