DFSK Motors ve Huawei işbirliğinin birinci meyvesi

0 67

Çin’in en büyük 3’üncü araba üreticisi DFSK Motors’un geliştirdiği SERES ile Çinli teknoloji devi Huawei yüksek performanslı akıllı taşınabilir seyahat tahlilleri geliştirmek maksadıyla kapsamlı bir işbirliği muahedesi imzaladı. İşbirliği kapsamında, her iki marka birbirlerini besleyerek kullanıcılara akıllı taşınabilir seyahat tahlilleri sunmak için geliştirdikleri teknoloji, eser ve kanalları ortak bir havuzda buluşturacaklar. Bu havuzdan beslenerek geliştirdikleri SERES SF5 Huawei Smart Selection ise işbirliğinin birinci eseri.

Marka, SERES SF5 Huawei Smart Selection’ı “Yüksek performanslı elektrikli coupe SUV” olarak tanımlıyor. Dünyada birinci kez bir teknoloji markası ve bir araba markası uzmanlıklarını birleştiriyor. Yeni arabaya, SERES Tecrübe Merkezi, resmi SERERS APP, Huawei Tecrübe Mağazası ve HuaweiMall’dan ulaşılabiliyor.

Seres SF5 model bu evlilik sayesinde; Ortak Hump Akıllı Uzatılmış Menzilli Sistemi, SERES SEP200 motor + HuaweiDriveONE üçü bir ortada elektrikli sürüş sistemi, Tüm teknolojik işlevleri destekleyen HUAWEI HiCar tahlili, Araç içi ve dışındaki uygulamalar ortası problemsiz ilişki, İnteraktif ses denetimi, HUAWEI SOUNDüç boyutlu çevresel ses sistemi üzere özelliklere kavuştu.

Kaynak: Sözcü

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi