Dacia Sandero

0 16

Dacia Sandero

Dacia araba tutkunları tarafından oldukça sevilen ve takdir edilen unsurları barındırmaktadır. Stepway serisinin son dönemlerde bu derece sık seçilmesinin asıl nedeni Suv serisinde olan ve temelde bu özelliklere sahip olan farklı bir markanın bu derece makul bir fiyat üzerinden sunulmasının mümkün olmamasıdır.

Fiyat Değişkenliği

Fiyat değişkenliği konusunda hem birinci el hem de ikinci elde ülkemizde büyük dalgalanmalar bulunmaktadır. Bunun TL USD kur değerinde meydana gelen aksaklıklar ve ani iniş çıkışlardan da kaynaklandığının ayrıca belirtilmesi gerekmektedir. Fiyat katalogları incelendiği zaman sadece saatlik değişimin dahi binlerce lirayı bulabileceği görülmektedir.

Panel Özellikleri

Uygun fiyatlı ve yakıt konusunda da oldukça tasarruflu olan araçlardan biri olmasına karşın ön panelinin oldukça memnuniyet veren bir tasarıma sahip olduğu fark edilmektedir. Panel özellikleri sizin için sürüş keyfini daha da nitelikli bir hale getirecektir. Bu konuda yedek parça temininin de oldukça kolay olması memnuniyeti artırmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi