Citroen C Serisi En Çok Satan Arabalardan

0 60

André Citroën 1919 da Citroen i kurdu. 1919 ilk satılık citroen kavramı ortaya çıkardı ve ilk arabasını bu yıllar da üreterek sattı. Citroen aklın da normal tarzları değiştirme fikri vardı. Bu yüzden 1934 ilk önden çekişli araba yı üretti. Citroen kendini geliştirmeye sürekli devam ederek 1978 yılın da Dünyanın turbo suz en hızlı otomobilini icat etti ve aynı yıllarda ” dünyanın ilk tam elektronik ateşleme sistemine sahip otomobil i ödülünü aldı.

Citroen akımı giderek büyüdü ve beklenen oldu Citroen 2002 yılın da tam 1 312 000 otomobil satarak Dünya da en çok satılan otomobil ödülünü aldı. satılık Citroen şuan günümüze en leri arasında yani Dünya da en çok satan otomobilleri arasında yer alıyor. Citroen otomobillerin avantajları say say bitmez .

Ama bazılarını size söyleye bilirim.  C serisi Türkiye de ve Dünyada en çok satan bu seri arabaları tam bir aile arabaları özellikle sahibinden C5 ve tam bir yakıt cimrisi bu araçlar çok az yakıt harcarlar sizde bu akıma katılmak için hemen 2.elCitroen alın ve bu güzelliklerin tadını çıkarın. satılık Citroen Başka Bir Şeye Benzemez….

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi