Audi Marka Araçlar

0 54

Audi Almanlar tarafından yapılan  bir araba şirketidir.  Volkswagen’in yaptığı  bir markadır. Audi Şirketin merkezi ise Ingolstadt, Bavyera’da bulunmaktadır. Wolkswage’nin yaptığı en iyi markalardan birisidir. Arabada her türlü özellikler düşünülmüştür. Sportik tarz bir arabadır.

Audi, Geçen 30 yıl içerisinde Audi yüksek güce sahip birçok model sundu. Sunduğu arabaların çoğu da tutuldu. Sahibinden A3 geçen 30 yıl içerisin de büyük bir gelişme gösterdi. 1980’de piyasaya sunulan ünlü “Quattro”  modeli , İngilizyapımcıJensen’in 1966 tarihin de ürettiği FF modellinden bu yana dünyada ilk kez üretilen 4 çekerli bir binek bir araçtır.

2el Audilerin tercih edilme nedenlerinden biriside arabanınsportik tarz bir araba olmasıdır. 2. El araba olmasına rağmen çok tutulan bir arabadır. Bunun nedenlerinden biriside, Audilerin sağlamlığını korumasıdır. İşte bu yüzden de Satılık Audilerin diğer model arabalara karşı daha da tutulma nedenlerinden birisidir. 2. El Audilerin  çok güzel özelliklere sahip olduğunu da bilmekteyiz.  Arabanın akaryakıt yönünden de tutulan bir araba olduğunu  söylemek yanlış olmaz. 2. El Audilerin tüm dünya tarafın dan tutulduğunu bilmekteyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi