Audi Arabaların Yol Tutuşu

0 52

Audi arabanın yol tutuşuna diyecek bir söz bulamıyorum. O  kadar büyük bir otomobil nasıl insana böyle bir sürüş keyfi verir diye sormadan duramıyor insan.Audiylesürüş  yapan insan yolun hiç bitmemesini ister. Satılık Audide  sürekli 4 çeker sistem ‘Quattro’ nunüzerin de etkisi büyüktür. Araba da yolda giderken Herhangi bir dengesizlik olduğu zaman  torsen kilit devreye giriyor ve iki aks arasındaki devirler farkını karşılıyor.

2.el  Audi arabaların  çok satılmasının nedenlerin den  biriside Audi araçların yol tutuşunun mükemmel olması, Akaryakıtın daha kullanılışlı  olması, arabanın dış görünüşünün etkileyici olması , arabanın  sağlam olması; insanların da bu tarz özellik de arabalar aradıkları için diğer model arabalara karşı daha fazla tutulma nedenlerinden birisidir. Sahibinden Audi arabalarda güvenlik adına ne ararsan var.Bunlardan bazıları ABS, EBD, ESP, çekiş kontrolü ASR ‘dır.

Sahibinden  A3 arabalar  insanların en beyendiği  araba modellerinden birisi olup, arabanın rahatlığı, konforu, dış görünüşüyle kendini daha da güzelleştirmiştir. Arabanın fiyatları da en az kendi kadar güzel… Sahibinden Audi alın yolunuzun keyfini çıkarın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi