Araç Merkezi Kilit Sorunu

0

Araç Merkezi Kilit Sorunu

Araçların merkezi kilit sisteminde sorun yaşanması aracın tüm performansını olumsuz manada etkileyebilmektedir. Bu durumun yaşanmaması için araçların genel güvenlik kontrollerine kesinlikle merkezi kilit sisteminin de eklenmesi gerekmektedir. Özellikle sonradan eklenen otomatik kumanda aksamlarının devrelerinin belirli aralıklar ile denetimlerden geçirilmesi gerekir.

Araç Kilit Sorunu Nasıl Aşılır?

Aracın kilit sistemi ile alakalı ve güvenliğine bağlı diğer hususlarda tüm aşamaların uzman yetkili bayiler tarafından incelenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde uzaktan kumanda şifreleme sisteminin kopyalanması durumunda araç kilit sorunu meydana gelebilmektedir. Bu durum genel verimliliği de olumsuz yönde etkilemektedir.

Uzaktan Kumanda Sonradan Sisteme Dahil Edilebilir Mi?

Aracınızın uzaktan araç kumandası bulunmuyorsa bunun kısa bir süre içerisinde haricen temin edilerek monte edilmesine olanak verilmektedir. Bu sisteme dair sorun yaşanmaması adına en kaliteli aksamların tercih edilmesi gerekmektedir. uzaktan kumanda sisteminin monte edilmesi ve işlerlik kazanması için kesinlikle aracınızın merkezi kilit sistemine sahip olması gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.