Aprilia Tuono V4 1100 Factory, Türkiye’de satışa çıktı

0 63

Tasarım çizgileri ve sunduğu yüksek performansla motosiklet dünyasının önde gelen İtalyan temsilcisi olan Aprilia, yeni Tuono V4 1100 Factory modelini Türkiye’de satışa sundu.

Tuono V4 1100 Factory’nin aerodinamik ögelerle tasarlanmış hafif şasi yapısı, göz alıcı ayrıntılarla estetik bir bütünlük sağlıyor.

Kırmızı ve siyah renk kombinasyonları, Superpole yarış süslemeleri ve rüzgarlık üzerinde yer alan üç göz ayrıntısı Tuono V4 1100 Factory’nin yarış ruhunu ortaya koyuyor.

TEKNİK AYRINTILAR

Tuono V4 1100 Factory; yüksek performansa sahip V4 motoruyla spor naked motosikletlerde bir birincisi temsil ediyor. 1.077 cc hacimli motor; 175 beygir güç ve 121 Nm tork üretimiyle yol ve pist tecrübelerinde beklentileri karşılayan performansı veriyor.

Motor, kompakt boyutları sayesinde şasiyle entegrasyonunda yükün merkezde toplanmasına katkı sağlıyor ve üstün bir istikrar sunuyor.

Aprilia Tuono V4 1100 Factory, geliştirilmiş elektronik sistemleriyle de kullanıcısına eşsiz sürüş tecrübeleri yaşatıyor.

Boyutu daha da artarak 4,3 inçe ulaşan renkli TFT gösterge paneli sayesinde, motosikletin üst seviye elektronik donanımları denetim ve takip edilebiliyor.

Bu kapsamda standart olarak sunulan İsveç menşeili Öhlins Smart EC 2.0 Yarı Etkin Süspansiyon Sistemi, üst düzey özellikleriyle Tuono V4 1100 Factory’nin TFT ekranında kolay kolay kullanılabiliyor.

Şoförün seçtiği ayarlara nazaran motosikletin davranışını optimize eden sistem, sezgisel kullanım imkanı sunuyor.

TÜRKİYE FİYATI

Yolda eğlenceli, pistte rakipsiz mottosuyla yola çıkan Aprilia Tuono V4 1100 Factory, vergiler dahil 222. bin 900 TL’lik fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

Kaynak: Motor1 Türkiye

Kaynak: Ensonhaber

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi