2020 Aralık Ayının Sedanı: Volkswagen Passat

0 45

Volkswagen Passat hem şıklığı, hem konforu, hem performansıyla size kendisini açık edecek. Performans ve premium hissiyat arayanlar için Volkswagen Passat tercih edilebilir Tam olarak neye gereksinim duyuyorsunuz? Bir otomobilden beklentileriniz neler? Ya da beklentilerinizin fazlasını görmeye hazır mısınız?

Size beklentilerinizden daha fazlasını sunan model: Volkswagen Passat! Her sene küçük değişimlere uğraşa da ciddi bir makyajlanmaya gitmesine bile gerek yok. Çünkü o zaten yakışıklı. Staid dış tasarım ve hayallerin ötesinde bir iç dizayn. Konforu ve performansı bizlerle buluşturan Volkswagen Passat insanları mutlu etmek için var.

Araç üstünde sunulmakta olan otomatik acil frenleme ve kör nokta izleme ile Apple CarPlay ve Android Auto içeren sağlam bir sürücü asistanı ve bilgi-eğlence sistemi sizi fazlası ile mutlu edecek. 17 inç jantlar, ısıtmalı ön koltuklar, uyarlanabilir hız sabitleyici, otomatik iklim kontrolü gibi pek çok özellik de standart olarak araç üstünde yer almakta. Güvenlik mi? Şerit tutma asistanı, yağmuru algılayan ön cam silecekleri….

Volkswagen Passat başarıya giden yolda sadece ondan beklediklerinizi değil, beklentilerinizin de ötesini karşılamaya hazır. Kaliteli malzemesi, seçkin ruhu ve zarafeti, hem kuvvetli hem de verimli motor alternatifleri ile sizi sürükleyecek. Etkileyici, kuvvetli, güvenilir. Onu anlatmak için pek çok kelimeye ihtiyacınız olabilir. Siz, şimdi bunların hepsini bir kenara bırakın çünkü o kendini anlatır.

Volkswagen modeli yüksek teknoloji ürünü bu far sistemi, temel işlevi olan kısa ve uzun hüzmeli aydınlatma alternatiflerinden çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Temel aldığı LED Matrix aydınlatma teknolojisiyle farklı sürüş koşullarına cevap verebilecek zengin bir ışık dağıtım yelpazesine ulaşmak için belirli LED modüllerini ayrı ayrı kontrol edebilir.

Araç üstünde yer alan Dinamik Uzun Far Asistanı “Dynamic Light Assist” ile birleştiğinde uzun hüzmeli farlar ile ilerlerken tespit edilen diğer araçların sürücülerinin gözlerini kamaştırmamak için bu LED modüllerini ayrı ayrı kapatıp açabilir.

Ayrıca sürüş sırasında hız ve devir sayaçlarını mı görmek istiyorsunuz? Yoksa detaylı performans verilerini veya navigasyon haritasını mı? Peki ya dinlediğiniz müziğin ismini? Tüm bunların hepsine ve daha fazlasına ne dersiniz? Araç üstünde yer alan Çok fonksiyonlu direksiyon üstündeki tuşlar sayesinde bu seçimi yapmak artık bütünüyle size kalmış. Geleneksel gösterge tablolarının sınırlı kişiselleştirme ve bilgilendirme yeteneklerinin ötesine geçen, yüksek çözünürlüklü TFT LCD ekranda arzu ettiğiniz bilgi profilini rahatlıkla görebilirsiniz.

Passat modelinin motorları kuvvetli olduğu kadar ekonomik de. Bu sebeple otomobil kullanmayı seven; ancak yakıt tüketimini düşük tutmak isteyenler için Volkswagen modeli kusursuz bir seçenek.

Kaynak:aracbul.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi