2. El Satılık Renault

0 53

Renault S.A Fransız araç üreticisi. Araba, kamyon, traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs üzere bir çok farklı uzunlukta araç üretir. Türkiye’ de Bursa da şurası bulunan Oyak _ Renault iştiraki (%51) ile yatırımı vardır.
Kalitesi ile herkesin beğenisini toplayan Renault’ ta bir çok model bulunmaktadır. Bunların en çok satanı dasahibinden satılık Megane modelidir. En çok tutulan model olan meganeden alan herkes çok mennun kalmıştır. Bu otomobilleri daima kullanmak için almışlardır. Bilhassa 2006 yılında herkesin favorisi haline gelmiş olan Renault megane, şimdilerde ise farklı kasa tipleriyle görücüye çıkmaktadır.
1976 yıllarında halkın binek Reno diye isimlendirdiği kısa tip Renolar çok satan otomobillerdi. Köylerde zenginlik sembolüydü adeta. Bir çok Türk sinemasına de konukluk etmiştir bu otomobiller. Eskimeyen hala bir çok kişinin gözdesi halinde bulunan bu araçların alıcısı mevcuttur. 2.el Renaultnun hiçbir modeli elinizde kalmaz. Daima satıcısı ve alıcısı bulunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

instagram takipçi kasma | instagram takipçi